Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blokada dodatków
#1
Witam, otóż wkurza mnie rzecz, że niektórzy "kierowcy" rejestrują się, piszą podanie, są 1 dzień kierowcami, pobierają PB i inne rzeczy z "pobieralni" i odchodzą... Dlatego wnioskuje aby zablokować WSZYSTKIE dodatki firmowe i udostępnić je dopiero od Dośw. Kierowcy. A na początek dać im Szczecin, tekstury na Solarisy (nie SU BKM) i jakieś dodatkowe np. Citaro 505/6 lub Jelcze. Ta końcowa część jest do uzgodnienia przez administrację, pozdrawiam.
Igor Dorawa (Dor_Awek)
Cytuj
#2
Popieram Smile
Cytuj
#3
Popieram
Cytuj
#4
Popieram
Cytuj
#5
A ja zdecydowanie nie popieram. Już powoli zaczynamy popadać w paranoję i niedługo będziemy kazać jeździć kierowcom po Grundorfie piętrowymi MANami "żeby nic nie ukradli".
Jakby ktoś chciał nam ukraść modele, to nie byłoby dla niego żadnym problemem jeździć przed dwa tygodnie na etacie 2/7 po Szczecinie.
Cytuj
#6
Jakaś odpowiedź od Prezesów? Czy została rozpatrzona w/w propozycja?
Cytuj
#7
Popieram xD
Cytuj
#8
Popieram
Całe zmiany 2019:

 
Cytuj
#9
Co prawda głosu w tej firmie nie mam, ale taka prawda, kradzieży modeli/tekstur/map nie unikniesz, dla chcącego nic trudnego, poczeka 2 tygodnie, założy etat sobie 1/7 i powie heja znudziło mi się w tej firmie. Jak dasz wszystkie modele dla dośw kierowców to nic to nie zmieni, a wręcz odtrąci potencjalnych kierowców którzy chcą się zatrudnić. + Tak jak @pmichalp powiedział, nie ma sensu nic zmieniać bo i tak to nic nie zmieni.
Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości