Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pięć lat vBKM!
#1
Dziś mija 5 lat odkąd rozpoczęliśmy swoją działalność!
Jesteśmy najdłużej działającą vfirmą w świecie OMSI! Big Grin
Pomimo sporów, drobnych sprzeczek, nieporozumień i dram – wciąż jesteśmy, dla Was!
Dosyć mocno rozpisałem się w momencie 4 rocznicy wyczerpując całkowicie materiał na kolejną xD.
Szybko jednak wymyśliłem coś, co może wam przypaść do gustu. Krótkie wypowiedzi od osób będących w zarządzie i nie tylko. Co myślą o pracy u nas, co dała im vfirma, dlaczego to robią? Dowiecie się już dziś, gdyż cyklicznie będę je tutaj dodawał! Smile
Może zacznę od siebie i prezesa KZK, Maciu Smile


piotr88010
Zakładając w 2012 VKM nie spodziewałem się, że w dniu dzisiejszym, czyli 5 kwietnia 2018 roku będę świętował pięciolecie już większej vfirmy jaką jest vBKM. Poznałem bardzo dużo ludzi z którymi miałem dużą ilość przygód. Poznałem ludzi, którzy teraz są moimi przyjaciółmi już nie tylko na płaszczyźnie firmy ale z którymi mogę śmiało iść na kebsa lub pojechać na wycieczkę (na przykład) do Warszawy. Robię to wszystko, bo zależy mi na firmie i lubię sprawiać ludziom radość z pokonywania kolejnych kilometrów w OMSI.

Maciu
Hej! Tutaj Maciu - prezes jednej ze spółek vBKM. W firmie obchodziłem ostatnio 2 lata pracy. Przez ten czas zajmowałem się dyspozytornią, pewnym segmentem systemu informacji pasażerskiej w samej grze oraz tworzeniem naszych firmowych map Smile. Dzięki atmosferze w firmie, ciągłym jej rozwoju pod względem modeli, map oraz modyfikacji, każdy dzień spędzam zgłębiając swoje zainteresowania, a w związku z tym staram się przekazać coś innym w postaci drobnych modyfikacji. Oprócz przyjemności, którą czerpię z gry, poznałem tutaj dużo naprawdę fajnych osób. Mam nadzieję, że nasza vfirma będzie w dalszym ciągu rozwijać się prężnie i liczyć sobie kolejne lata Big Grin.

pabu24
Zatrudniając się kiedyś w VKM nie domyślałem się, że mam szansę zostać jednym z prezesów tak dużej firmy, jaką jest vBKM. Praca w niej sprawia mi ogromną frajdę. Dzięki niej mogę poszerzać swoje zamiłowanie do komunikacji miejskiej, poznawać różne ciekawe osobistości, z którymi można się spotkać nie tylko podczas pogawędek na discordzie, ale i zaprzyjaźnić w niewirtualnym świecie. To bardzo fajne doświadczenie. Dzięki Wam granie w omsi stało się czymś przyjemniejszym niż samym jeżdżeniem.

kapsel4
Moja historia pracy w vFirmie sięga czasów VKM. To tam rozpocząłem pracę jako kierowca oraz dyspozytor, a pod koniec - jako drugi prezes. Do dziś to kontynuuję - jako prezes w każdej spółce byłem łącznie przez 3 lata, zaś od 1.04.2016 jestem na stanowisku prezesa głównego oraz jako dyspozytor i kierowca nieprzerwanie od tamtych czasów. Staram się pomagać przy dodatkach, jak tylko potrafię i posiadam trochę wolnego czasu. Doskonałą zaplatą za to jest Wasza radość, na to co wydajemy! Przez pracę tu poznałem również wiele ciekawych ludzi, z którymi próbuję utrzymywać jak najlepszy kontakt, nie tylko z Podlasia. Na sam koniec chciałbym podziękować wszystkim za tak wspaniały czas, bo gdyby nie Wy - pracownicy, nie istnielibyśmy tak długo na rynku. Big Grin

SuperKierowca
Dołączyłem do firmy dokładnie 14 lutego 2014 roku, czyli pracuję już tu 4 lata. Wcześniej byłem moderatorem i dyspozytorem w Ventusie (był to 2013 rok - miałem 11 lat xD ), jednak we wrześniu firma upadła, więc zostałem z niczym. xD
Jakiś czas potem zacząłem myśleć o vBKM. Gdy złożyłem podanie o pracę, Piotrek (piotr88010) przyjął mnie bez wahania, co dodało mi skrzydeł do pracy. Szybko zdobywałem nowe stanowiska - już miesiąc później zostałem mechanikiem (03.2014 - 08.2016), w lipcu zostałem dyspozytorem (07.2014 - 09.2016), a w sierpniu zostałem głównym kadrowym, którym jestem do dnia dzisiejszego. Ta praca daje mi dużo wiedzy na temat pracowników - już w trakcie rozmowy widzę, kto zostanie tu na dłużej, a kto przychodzi tylko po model, to widać po stylu rozmowy rekrutanta... xD Uwieńczeniem mojej kariery, a w zasadzie "wisienką na torcie" było otrzymanie posady prezesa KPK - dokładnie 20 sierpnia 2016 roku. Bardzo się wtedy cieszyłem, tym bardziej, że było to dla mnie jak prezent z okazji urodzin, które obchodzę 21 sierpnia. Big Grin. Jestem prezesem KPK do dziś, w trakcie swojej pracy stworzyłem KPK Team, które zajmuje się głównie testowaniem autobusów i wycofałem kilka starych Ikarusów... xD Ta praca daje mi ogrom satysfakcji - nawet nie wiecie, jak mi jest miło, gdy wchodzę na Discorda i od razu mnie witacie Big Grin. Podsumowując dziękuję wszystkim, którzy ze mną pracują, w szczególności Piotrkowi, za zaufanie, jakim mnie obdarzył tak szybko przyznając nowe stanowiska. Mam nadzieję, że Twoje zaufanie nie poszło na marne i spełniam na co dzień Twoje oczekiwania. Dziękuję za wspaniałe 4 lata - oby ich było jeszcze jak najwięcej. Big Grin.

Bartłomiej
W firmie zacząłem pracę w 2015 roku. Jeżdżąc pierwsze kilometry po firmowej mapie - Projekt Białystok stwierdziłem, że potrzeba jej przebudowy celem dopasowania jej do obecnych realiów. Tym samym zabrałem się do pracy jako pomocnik głównego autora mapy - |tomek|. Moja rola zmieniła się wraz z odejściem Tomka z firmy - zostałem głównym mapperem tego projektu i tak trwam z tym do dziś i sprawia mi to dużą satysfakcję. Ponadto dzięki vBKM-owi poznałem wielu ciekawych oraz pomocnych ludzi, którzy są zawsze zwarci i gotowi do pomocy przy nowych projektach firmowych. Na koniec chciałbym podziękować wszystkim za miło spędzony czas w vBKM i liczę na następne przynajmniej 5 lat istnienia naszej firmy na rynku OMSI.

Maciek10401
Złożyłem podanie do vBKMu dokładnie 15 października 2016 roku. Już następnego dnia zostałem przyjęty na stanowisko kierowcy. Z radością wykonywałem swoje obowiązki, każdego dnia jeżdżąc cenne wozokilometry. Co mnie skłoniło do wybrania właśnie vBKMu ? Dobra atmosfera, ludzie z pasją oraz bardzo dobrze rozwinięta vfirma. W międzyczasie zostałem Mechanikiem. Po około  5 miesiącach pracy zostałem doceniony - Zarząd wybrał mnie na nowego członka Nadzoru Ruchu. Oceniając i zatwierdzając raporty jak najlepiej tylko mogłem dnia 27 czerwca 2017 roku zostałem mianowany Kierownikiem Nadzoru Ruchu. Przeprowadziłem Reformę Systemu Oceniania, która spodobała się większości kierowców. Jednak chęć wspinania się po szczeblach kariery przeważyła i 18 grudnia 2017 awansowałem na  stanowisko Dyspozytora - które pełnie do dziś. Swoją pracę staram się wykonywać bardzo dokładnie. vBKM dał mi dużo fajnych wspomnień, miłych sytuacji. Dziś mój stały wóz #207 jest kojarzony już z “Maćkiem z 207” Big Grin. Ciesze się, że wybrałem vBKM!

Rafał
W firmie jestem od 08.11.2017, jednak pracowałem tutaj wcześnie na stanowisku Kierownika Nadzoru Ruchu.
Zawsze jazda po mapach Białegostoku - projekcie jak i jego fikcyjnej wersji dawała mi mnóstwo radości. Tak jest do dzisiaj.
Zatrudniając się początkowo nie przypuszczałem, że moja droga się tak potoczy, myślałem być kierowcą, teraz mam posadę w Nadzorze Ruchu.
Praca w vBKM nauczyła mnie systematyczności, uważam że dorosłem tutaj, nie zachowuję się już "szczeniacko".
Nie zamierzam odchodzić, ponieważ "zapuściłem korzenie" w tym środowisku, a starych drzew się nie przesadza.

Kuba154
Swoją przygodę w vfirmie zacząłem od napisania podania 4 grudnia 2017 roku. Już 5 grudnia zostałem przyjęty przez kadrowego na stanowisko kierowcy. Chciałem dołączyć do vfirmy która jest według mnie najlepszym wyborem, ponieważ mieszkając w Białymstoku nie sądziłem, że coś takiego powstanie. Chciałem poznać nowych ludzi, którzy tak samo jak ja mieszkają w Białymstoku i nie tylko, a także interesują się komunikacją miejską. Od grudnia minęło już 5 miesięcy i nadal nie straciłem zapału do pracy z powodu bardzo fajnej atmosfery. W przyszłości dążę aby zostać kierowcą w jednej ze spółek z Białegostoku, więc zaczynając od symulatora można się wiele dowiedzieć, a także poznać lepiej trasy linii, które jeżdzą po Białymstoku za sprawą naszych firmowych map. vBKM jest jedyną vfirmą w której pracowałem i  bardzo się cieszę, że dowiedziałem się o niej od mojego przyjaciela Wink

piotrek77
Jako iż też tu trochę jestem, pozwolę sobie napisać trochę ode mnie. Zatrudniając się w vBKM przez wakacje myślałem tylko o jednym - Jak ja sobie dam radę ? Jednak były osoby, które świetnie poprowadziły mnie przez "początki" pracy w vfirmie. Nigdy nie sądziłem że po pewnym czasie zostanę dyspozytorem, a co dopiero członkiem zarządu i nadzoru ruchu w tej vfirmie. Są tutaj osoby, które pomagają z problemami, ustawieniami, a także w pracy NR. Doceniam osoby, które tworzą modele i mapy na Bardzo wysokim poziomie, za to bardzo Wam dziękuje. Chcę podziękować także kierowcom za trud w robienie kursów, a nawet CAŁYCH ZMIAN. Nawet mapy fikcyjne mają wielki klimat Białegostoku. Dziękuje autorowi zapowiedzi za poświęcony czas w to aby pracownicy cieszyli się zapowiedziami, które są zrobione bardzo starannie. Jeszcze raz DZIĘKUJE i życzę NASZEJ vfirmie minimum  drugich 5 lat.

ron36
Moje podanie złożyłem 15 Lipca 2017. Zatrudniając się tu nie myślałem że zostanę członkiem Nadzoru Ruchu. Ta funkcja jest łatwa i przyjemna tylko trzeba chcieć ją wykonywać. Nie myślałem również że spotkam tak wiele osobowości, z którymi fajnie się zobaczyć w życiu realnym  i porozmawiać na różne tematy.  Na koniec chciałbym podziękować wszystkim, którzy angażują się swoją pracą w funkcjonowanie vBKM- Bliżej Celu Big Grin

Stanisław
Swoje podanie złożyłem 5 maja 2016 roku a zostało przyjęte już tego samego dnia, lecz przeprowadzona 2 dni później. Wtedy rozpoczęła się moja historia z vBKM, jako kierowca. Podczas tych prawie dwóch lat pracy dużo się zmieniło i polepszyło m.in. firmowe mapy oraz pojazdy. Dzisiaj jestem na stanowisku kadrowego oraz lekarza i swoją pracę wykonuję z przyjemnością Big Grin. Chciałbym podziękować wszystkim którzy dzisiaj tworzą tą wspaniałą vFirmę do OMSI Wink

Kacper
Zostałem zatrudniony w firmie 14 lipca 2017 roku, a swoją pierwszą służbę pamiętam do dziś - wykonałem ją 17 lipca, a była to poranna 18 Jelczem #108. O vBKMie usłyszałem dość dawno, ale dopiero w zeszłe wakacje postanowiłem się zatrudnić - i dziś trochę żałuję, że tak późno to zrobiłem. Praca tu daje mi ogromną satysfakcję. Bardzo duży nacisk kładzie się na realizm pracy. Firmowe dodatki to majstersztyk, jestem pełen podziwu dla ich twórców - wykonujecie genialną, solidną robotę! Autobusy wyglądają i zachowują się jak realne odpowiedniki, a mapy, mimo pewnych drobnych niedoskonałości, w wielu miejscach przypominają rzeczywiste lokalizacje w stolicy Podlasia. Dzięki firmie mogę rozwijać swoją pasję oraz mam zajęcie w czasie wolnym - często zdarza mi się robić całe lub prawie całe zmiany (sam nawet nie wiem, jak mi się to udaje xD). Ponadto poznałem wielu nowych kolegów, zarówno z Białegostoku, jak i z innych miast Polski, z którymi praktycznie codziennie piszę na Facebooku, Discordzie lub Snapchacie. Panuje tu naprawdę miła atmosfera, a wszelkie konflikty (o ile występują) są błyskawicznie rozwiązywane. Mam nadzieję, że vBKM będzie jeszcze długo działać i jeszcze się rozwinie, choć i tak już teraz stoi na bardzo wysokim poziomie.
Igzde
Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości