Zamknięty 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pmichalp [Usunięty] 627 - Benz2022
#1
Tu będą moje raporty.
Numer służbowy: 627
Podpis: Benz2022


Wzór zdania raportu:


Data kursu:
Linia/Brygada/Zmiana:
Autobus:
Kurs z: Grafiku/Wolnego/Rezerwy
Screen autobusu po zakończonym kursie:
Rozpiska przystanków
Karta drogowa:
Uwagi:
#2
Data kursu: 02.01.2019
Linia/Brygada/Zmiana: 13/4A
Autobus: #212
Kurs z: Grafiku
Screen autobusu po zakończonym kursie: https://zapodaj.net/7e0d5604a63dc.png.html
Rozpiska przystanków
Kod:
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Zajezdnia KZK                                                 04:29:00  04:28:25 -00:00:35  OK
 Osiedle Piasta                                                04:35:00  04:37:24  00:02:24  OK
 Mieszka I - Szkola              04:36:00  04:38:05  00:02:05  04:36:00  04:38:25  00:02:25  OK
 Kreta 01                        04:37:00  04:39:49  00:02:49  04:37:00  04:40:06  00:03:06  OK
 Nowowarszawska - Popieluszki    04:39:00  04:42:11  00:03:11  04:39:00  04:42:29  00:03:29  SpóYnienie
 Kaczorowskiego - OiFP           04:41:00  04:45:01  00:04:01  04:41:00  04:45:19  00:04:19  SpóYnienie
 Kaczorowskiego - ZUS 02         04:42:00  04:46:06  00:04:06  04:42:00  04:46:19  00:04:19  SpóYnienie
 P. K. Legionowa - Piekna        04:43:00  04:47:38  00:04:38  04:43:00  04:47:56  00:04:56  SpóYnienie
 Boh. Getta . Bank               04:45:00  04:49:02  00:04:02  04:45:00  04:49:22  00:04:22  SpóYnienie
 Rzeka Biala - Peron 1           04:46:00  04:50:11  00:04:11  04:46:00  04:50:43  00:04:43  SpóYnienie
 Kom. Woj. Policji                                             04:47:00  04:51:23  00:04:23  OK
 P. K. Sienkiewicza - Ryska                                    04:48:00  04:51:57  00:03:57  OK
 Sosabowskiego - Trawiasta       04:50:00  04:53:08  00:03:08  04:50:00  04:53:26  00:03:26  SpóYnienie
 42 Pulku Piechoty               04:51:00  04:54:01  00:03:01  04:51:00  04:54:17  00:03:17  SpóYnienie
 M.M.Kolbego                     04:52:00  04:55:05  00:03:05  04:52:00  04:55:36  00:03:36  SpóYnienie
 Robotnicza 02                                                 04:53:00  04:56:02  00:03:02  OK
 Warzywna - petla                04:54:00  04:56:28  00:02:28                                OK
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Warzywna                                                      04:57:00  04:57:30  00:00:30  OK
 Robotnicza 01                                                 04:58:00  04:58:11  00:00:11  OK
 Kolbego - Stacja Paliw          04:59:00  04:58:39 -00:00:21  04:59:00  04:58:57 -00:00:03  OK
 42 Pulku Piechoty               05:00:00  04:59:46 -00:00:14  05:00:00  05:00:06  00:00:06  OK
 Sosabowskiego - Krancowa        05:01:00  05:00:32 -00:00:28  05:01:00  05:00:52 -00:00:08  OK
 P. K. Sienkiewicza - Ryska      05:03:00  05:03:06  00:00:06  05:03:00  05:03:24  00:00:24  OK
 Sienkiewicza - Botaniczna       05:04:00  05:04:10  00:00:10  05:04:00  05:04:25  00:00:25  OK
 Boh. Getta - Legionowa          05:06:00  05:06:05  00:00:05  05:06:00  05:06:23  00:00:23  OK
 P. K. Legionowa - Stacja Paliw  05:08:00  05:07:42 -00:00:18  05:08:00  05:08:01  00:00:01  OK
 Kaczorowskiego - ZUS 01         05:09:00  05:09:39  00:00:39  05:09:00  05:10:00  00:01:00  OK
 Nowowarszawska - Kaczorowskieg  05:11:00  05:11:18  00:00:18  05:11:00  05:11:37  00:00:37  OK
 Nowowarszawska - Popieluszki 0  05:13:00  05:14:01  00:01:01  05:13:00  05:14:20  00:01:20  OK
 Kreta                                                         05:15:00  05:16:00  00:01:00  OK
 Mieszka I - Szkola              05:17:00  05:17:20  00:00:20  05:17:00  05:17:37  00:00:37  OK
 Osiedle Piasta                  05:18:00  05:18:22  00:00:22  05:18:00  05:18:39  00:00:39  OK
 Kapralska                                                     05:20:00  05:21:01  00:01:01  OK
 Osiedle Dojlidy 01              05:21:00  05:22:50  00:01:50                                OK

Karta drogowa:
Uwagi:

Cubos4400 dodał notatkę do tego postu 03-01-2019 23:37:

zatwierdzam
12.5pkt

#3
Data kursu: 07.01.2019
Linia/Brygada/Zmiana: 10/4A
Autobus: #673
Kurs z: Grafiku
Screen autobusu po zakończonym kursie: https://zapodaj.net/2bee951880b9d.png.html
Rozpiska przystanków  
Kod:
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Zajezdnia KPK                                                 06:17:00  06:17:29  00:00:29  OK
 Skladowa - Hurtowa              06:18:00  06:19:14  00:01:14  06:18:00  06:19:35  00:01:35  OK
 Boh.M.Cassino - Poleska         06:21:00  06:21:55  00:00:55  06:21:00  06:22:12  00:01:12  OK
 Armii Krajowej Rondo            06:22:00  06:24:11  00:02:11  06:22:00  06:24:28  00:02:28  OK
 Lesna Dolina                    06:24:00  06:25:47  00:01:47  06:24:00  06:26:04  00:02:04  OK
 Boboli Cmentarz 01              06:26:00  06:27:34  00:01:34  06:26:00  06:27:51  00:01:51  OK
 Boboli 01                                                     06:28:00  06:29:09  00:01:09  OK
 Kleosin - Klasztor              06:30:00  06:32:46  00:02:46  06:30:00  06:33:07  00:03:07  OK
 Zambrowska - Baczynskiego       06:32:00  06:34:26  00:02:26                                OK
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Zambrowska - Kleosin                                          06:40:00  06:40:10  00:00:10  OK
 Wiadukt - Politechnika          06:42:00  06:41:20 -00:00:40  06:42:00  06:41:42 -00:00:18  OK
 Boboli Cmentarz                                               06:44:00  06:44:17  00:00:17  OK
 Boboli Cmentarz 02              06:46:00  06:46:29  00:00:29  06:46:00  06:46:47  00:00:47  OK
 Lesna Dolina 01                 06:48:00  06:48:20  00:00:20  06:48:00  06:50:33  00:02:33  OK
 Wyszynskiego . Urzad Marszalko  06:50:00  06:52:34  00:02:34  06:50:00  06:53:23  00:03:23  OK
 Dworzec PKS                     06:51:00  06:53:56  00:02:56  06:51:00  06:54:25  00:03:25  OK
 Poleska - Wiadukt               06:53:00  06:56:25  00:03:25  06:53:00  06:57:02  00:04:02  SpóYnienie
 Skladowa - Hurtowa              06:55:00  06:57:48  00:02:48  06:55:00  06:58:14  00:03:14  OK
 P. K. Zeromskiego - Pulaskiego  06:56:00  06:59:15  00:03:15  06:56:00  06:59:37  00:03:37  SpóYnienie
 Mieszka I - Szkola              06:58:00  07:00:52  00:02:52  06:58:00  07:01:11  00:03:11  OK
 Osiedle Piasta                  06:59:00  07:01:51  00:02:51  06:59:00  07:02:09  00:03:09  OK
 Popieluszki - Nowowarszawska    07:00:00  07:03:05  00:03:05  07:00:00  07:03:27  00:03:27  SpóYnienie
 Nowowarszawska - Popieluszki    07:02:00  07:04:41  00:02:41  07:02:00  07:05:03  00:03:03  OK
 Kaczorowskiego - OiFP           07:04:00  07:07:10  00:03:10  07:04:00  07:07:40  00:03:40  SpóYnienie
 Kaczorowskiego - ZUS 02         07:05:00  07:08:22  00:03:22  07:05:00  07:08:47  00:03:47  SpóYnienie
 P. K. Legionowa - Piekna        07:06:00  07:09:45  00:03:45  07:06:00  07:10:03  00:04:03  SpóYnienie
 Boh. Getta . Bank               07:08:00  07:11:28  00:03:28  07:08:00  07:11:44  00:03:44  SpóYnienie
 Rzeka Biala - Peron 2           07:10:00  07:12:45  00:02:45  07:10:00  07:13:15  00:03:15  OK
 Sw. Rocha 02                    07:11:00  07:13:49  00:02:49  07:11:00  07:14:06  00:03:06  OK
 Grochowa 02                     07:12:00  07:14:41  00:02:41  07:12:00  07:15:05  00:03:05  OK
 P. K. Plac Niepodleglosci 02    07:13:00  07:15:30  00:02:30  07:13:00  07:15:49  00:02:49  OK
 Lokomotywownia                  07:15:00  07:17:05  00:02:05  07:15:00  07:17:30  00:02:30  OK
 Dworzec PKP 01                  07:17:00  07:18:16  00:01:16                                OK

Karta drogowa:
Uwagi:

Cubos4400 dodał notatkę do tego postu 08-01-2019 20:25:

zatwierdzam
12.5pkt

#4
Data kursu: 09.01.2019
Linia/Brygada/Zmiana: 106/1A
Autobus: #207
Kurs z: Grafiku
Screen autobusu po zakończonym kursie: https://zapodaj.net/aa91cd676d3f8.png.html
Rozpiska przystanków
Kod:
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Zajezdnia KZK                                                 03:44:00  03:42:47 -00:01:13  OK
 Palacowa                        03:48:00  03:46:53 -00:01:07                                OK
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Palacowa                                                      03:48:00  03:48:11  00:00:11  OK
 al.Pilsudskiego . Rzeka Biala   03:50:00  03:49:11 -00:00:49  03:50:00  03:49:47 -00:00:13  OK
 Pilsudskiego - Warynskiego                                    03:52:00  03:51:55 -00:00:05  OK
 P. K. Pilsudskiego - Botaniczn  03:53:00  03:53:04  00:00:04  03:53:00  03:53:53  00:00:53  OK
 Owsiana                                                       03:56:00  03:55:39 -00:00:21  OK
 Antoniukowska . Narewska                                      03:57:00  03:56:36 -00:00:24  OK
 Antoniukowska . Swietokrzyska                                 03:58:00  03:58:12  00:00:12  OK
 P. K. Antoniuk F. - Gajowa      03:59:00  03:58:44 -00:00:16  03:59:00  03:59:10  00:00:10  OK
 Gen.J.Hallera                                                 04:01:00  04:01:09  00:00:09  OK
 Jarzebinowa                                                   04:02:00  04:01:42 -00:00:18  OK
 Nadrzeczna                                                    04:03:00  04:03:03  00:00:03  OK
 Neptuna                                                       04:04:00  04:03:52 -00:00:08  OK
 Saturna                                                       04:05:00  04:04:53 -00:00:07  OK
 Produkcyjna . PEUiM                                           04:07:00  04:07:08  00:00:08  OK
 Produkcyjna . Oczyszczalnia                                   04:08:00  04:07:43 -00:00:17  OK
 Produkcyjna                                                   04:09:00  04:09:03  00:00:03  OK
 Produkcyjna . Kaszmirowa 01     04:10:00  04:09:22 -00:00:38  04:10:00  04:09:37 -00:00:23  OK
 Fasty . Kolonia                 04:11:00  04:10:26 -00:00:34  04:11:00  04:10:42 -00:00:18  OK
 Dobrzyniewo Fabryczne . Polna                                 04:13:00  04:12:58 -00:00:02  OK
 Dobrzyniewo Fabryczne                                         04:14:00  04:13:41 -00:00:19  OK
 Dobrzyniewo Fabryczne . Krolew                                04:16:00  04:15:58 -00:00:02  OK
 Ogrodniki                                                     04:18:00  04:18:05  00:00:05  OK
 Dobrzyniewo Koscielne                                         04:20:00  04:19:58 -00:00:02  OK
 Dobrzyniewo Duze                                              04:23:00  04:22:59 -00:00:01  OK
 Dobrzyniewo Duze . Urzad Gminy                                04:24:00  04:24:08  00:00:08  OK
 Dobrzyniewo Duze . Bialostocka                                04:25:00  04:24:50 -00:00:10  OK
 Dobrzyniewo Duze . GCK                                        04:26:00  04:25:44 -00:00:16  OK
 Dobrzyniewo Duze . Sklep                                      04:27:00  04:26:54 -00:00:06  OK
 Dobrzyniewo Duze . Szkola       04:29:00  04:28:16 -00:00:44  04:29:00  04:28:31 -00:00:29  OK
 Gnila 1                                                       04:30:00  04:29:41 -00:00:19  OK
 Gnila 2                                                       04:31:00  04:30:58 -00:00:02  OK
 Gnila 3                                                       04:32:00  04:31:27 -00:00:33  OK
 Gnila . Kolonia                                               04:33:00  04:32:57 -00:00:03  OK
 Pogorzalki . Kosciol                                          04:34:00  04:33:39 -00:00:21  OK
 Pogorzalki Klub                                               04:35:00  04:34:58 -00:00:02  OK
 Pogorzalki . Kolonia                                          04:36:00  04:35:47 -00:00:13  OK
 Borsukowka 01                   04:38:00  04:37:34 -00:00:26                                OK
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Borsukowka                                                    04:41:00  04:41:05  00:00:05  OK
 Pogorzalki . Kolonia            04:44:00  04:42:57 -00:01:03  04:44:00  04:44:01  00:00:01  OK
 Pogorzalki Klub                 04:45:00  04:44:49 -00:00:11  04:45:00  04:45:08  00:00:08  OK
 Pogorzalki . Kosciol                                          04:46:00  04:45:38 -00:00:22  OK
 Gnila . Kolonia                                               04:48:00  04:48:01  00:00:01  OK
 Gnila Laski                     04:49:00  04:48:35 -00:00:25  04:49:00  04:48:51 -00:00:09  OK
 Gnila 2                         04:50:00  04:49:23 -00:00:37  04:50:00  04:49:46 -00:00:14  OK
 Gnila 1                         04:51:00  04:50:47 -00:00:13  04:51:00  04:51:02  00:00:02  OK
 Dobrzyniewo Duze . Kolonia      04:52:00  04:51:59 -00:00:01  04:52:00  04:52:18  00:00:18  OK
 Dobrzyniewo Duze . Sklep        04:54:00  04:53:27 -00:00:33  04:54:00  04:53:50 -00:00:10  OK
 Dobrzyniewo Duze . GCK          04:55:00  04:54:47 -00:00:13  04:55:00  04:55:06  00:00:06  OK
 Dobrzyniewo Duze . Bialostocka  04:56:00  04:55:25 -00:00:35  04:56:00  04:55:51 -00:00:09  OK
 Dobrzyniewo Duze . Urzad Gminy  04:57:00  04:56:38 -00:00:22  04:57:00  04:56:57 -00:00:03  OK
 Dobrzyniewo Duze . Cegielnia    04:58:00  04:57:36 -00:00:24  04:58:00  04:57:54 -00:00:06  OK
 Dobrzyniewo Koscielne           05:00:00  04:59:12 -00:00:48  05:00:00  04:59:48 -00:00:12  OK
 Ogrodniki                       05:02:00  05:00:56 -00:01:04  05:02:00  05:01:41 -00:00:19  OK
 Dobrzyniewo Fabryczne . Krolew  05:03:00  05:02:34 -00:00:26  05:03:00  05:02:54 -00:00:06  OK
 Dobrzyniewo Fabryczne           05:04:00  05:03:31 -00:00:29  05:04:00  05:03:54 -00:00:06  OK
 Fasty . Dobrzyniewska           05:06:00  05:05:49 -00:00:11  05:06:00  05:06:06  00:00:06  OK
 Produkcyjna . Kaszmirowa        05:08:00  05:07:15 -00:00:45  05:08:00  05:07:41 -00:00:19  OK
 Produkcyjna                                                   05:09:00  05:09:00  00:00:00  OK
 Produkcyjna . Oczyszczalnia     05:10:00  05:09:20 -00:00:40  05:10:00  05:09:40 -00:00:20  OK
 Produkcyjna . PEUiM             05:11:00  05:10:47 -00:00:13  05:11:00  05:11:04  00:00:04  OK
 Produkcyjna . Gen.Maczka        05:12:00  05:11:19 -00:00:41  05:12:00  05:11:40 -00:00:20  OK
 Produkcyjna . Gen. Kleeberga    05:13:00  05:12:20 -00:00:40  05:13:00  05:12:41 -00:00:19  OK
 Bacieczki                       05:14:00  05:13:12 -00:00:48  05:14:00  05:13:36 -00:00:24  OK
 Swobodna                        05:15:00  05:14:11 -00:00:49  05:15:00  05:14:55 -00:00:05  OK
 Antoniuk F. - Konstytucji 3 Ma  05:16:00  05:16:21  00:00:21  05:16:00  05:16:44  00:00:44  OK
 Antoniuk Fabryczny . Ogrodnicz  05:17:00  05:17:24  00:00:24  05:17:00  05:17:45  00:00:45  OK
 Antoniukowska . Wierzbowa       05:19:00  05:18:28 -00:00:32  05:19:00  05:18:49 -00:00:11  OK
 Knyszynska                      05:20:00  05:20:06  00:00:06  05:20:00  05:20:28  00:00:28  OK
 Kolejowa . Dworzec PKP                                        05:22:00  05:22:13  00:00:13  OK
 P. K. Pilsudskiego - Pl.Niepod  05:25:00  05:24:17 -00:00:43  05:25:00  05:24:54 -00:00:06  OK
 Pilsudskiego - Czestochowska    05:26:00  05:25:41 -00:00:19  05:26:00  05:26:07  00:00:07  OK
 Pilsudskiego - Sienkiewicza     05:28:00  05:27:47 -00:00:13  05:28:00  05:28:09  00:00:09  OK
 Pilsudskiego - Palacowa         05:29:00  05:29:08  00:00:08                                OK

Karta drogowa:
Uwagi:

Cubos4400 dodał notatkę do tego postu 10-01-2019 17:01:

zatwierdzam
27.5pkt

#5
Data kursu: 10.01.2019
Linia/Brygada/Zmiana: 200/1
Autobus: #923
Kurs z: Wolnego
Screen autobusu po zakończonym kursie: https://zapodaj.net/662d689590342.png.html
Rozpiska przystanków
Kod:
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Zajezdnia KPKM                                                03:59:00  03:56:47 -00:02:13  Przed czasem
 Nowodworce 01                   04:18:00  04:15:28 -00:02:32                                OK
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Nowodworce                                                    04:20:00  04:20:19  00:00:19  OK
 Sowlany - Sw. Marka                                           04:23:00  04:22:54 -00:00:06  OK
 Karakule                                                      04:25:00  04:24:38 -00:00:22  OK
 Tartak                                                        04:26:00  04:25:46 -00:00:14  OK
 Ciasne Osada                                                  04:27:00  04:26:42 -00:00:18  OK
 Biele 01                                                      04:29:00  04:29:05  00:00:05  OK
 Simuny 01                       04:30:00  04:29:47 -00:00:13  04:30:00  04:30:03  00:00:03  OK
 Jurowce                         04:32:00  04:31:24 -00:00:36  04:32:00  04:31:46 -00:00:14  OK
 Katrynka petla                  04:34:00  04:32:49 -00:01:11                                OK
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Katrynka                                                      04:37:00  04:37:03  00:00:03  OK
 Wolka Przedmiescie              04:38:00  04:38:17  00:00:17  04:38:00  04:38:34  00:00:34  OK
 Wolka Poduchowna                04:39:00  04:38:55 -00:00:05  04:39:00  04:39:11  00:00:11  OK
 Woroszyly I                     04:40:00  04:39:39 -00:00:21  04:40:00  04:39:55 -00:00:05  OK
 Woroszyly II                    04:41:00  04:40:15 -00:00:45  04:41:00  04:40:48 -00:00:12  OK
 Sochonie                        04:42:00  04:41:53 -00:00:07  04:42:00  04:42:13  00:00:13  OK
 Osiedle Lan                     04:43:00  04:42:51 -00:00:09  04:43:00  04:43:07  00:00:07  OK
 Zaklad Stolarski                                              04:44:00  04:43:46 -00:00:14  OK
 Jurowce Kamienna                04:45:00  04:44:12 -00:00:48  04:45:00  04:44:32 -00:00:28  OK
 Simuny                          04:47:00  04:46:07 -00:00:53  04:47:00  04:46:41 -00:00:19  OK
 Biele 02                        04:48:00  04:47:34 -00:00:26  04:48:00  04:47:53 -00:00:07  OK
 Ciasne                          04:51:00  04:49:57 -00:01:03  04:51:00  04:50:40 -00:00:20  OK
 Ciasne Osada                    04:52:00  04:51:03 -00:00:57  04:52:00  04:51:37 -00:00:23  OK
 Tartak                                                        04:53:00  04:52:22 -00:00:38  OK
 Karakule                        04:55:00  04:53:44 -00:01:16  04:55:00  04:55:11  00:00:11  OK
 Sowlany - Sw. Marka             04:57:00  04:57:06  00:00:06  04:57:00  04:57:22  00:00:22  OK
 Nowodworce 01                   05:00:00  04:59:58 -00:00:02                                OK

Karta drogowa:
Uwagi:

Cubos4400 dodał notatkę do tego postu 11-01-2019 17:04:

zatwierdzam
29pkt

#6
Data kursu: 14.01.2019
Linia/Brygada/Zmiana: 101/2B
Autobus: #229
Kurs z: Grafiku
Screen autobusu po zakończonym kursie: https://zapodaj.net/dc0401742fb99.png.html
Rozpiska przystanków
Kod:
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 P. K. Piastowska rondo 02       11:57:00  11:56:35 -00:00:25  11:57:00  11:57:02  00:00:02  OK
 Piastowska - Chrobrego 01       11:58:00  11:57:33 -00:00:27  11:58:00  11:57:54 -00:00:06  OK
 Piastowska . Kosciol            11:59:00  11:58:35 -00:00:25  11:59:00  11:58:56 -00:00:04  OK
 Plac NZS                        12:01:00  12:00:05 -00:00:55                                OK
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Plac NZS                                                      12:04:00  12:04:09  00:00:09  OK
 Piastowska . Bialostocki Teatr  12:06:00  12:05:08 -00:00:52  12:06:00  12:05:39 -00:00:21  OK
 Piastowska - Chrobrego 02       12:07:00  12:06:11 -00:00:49  12:07:00  12:06:40 -00:00:20  OK
 P. K. Piastowska rondo 01       12:08:00  12:07:32 -00:00:28  12:08:00  12:07:53 -00:00:07  OK
 Piastowska - Jurowiecka 02      12:09:00  12:08:31 -00:00:29  12:09:00  12:08:55 -00:00:05  OK
 Hetmanska - Gruntowa 02         12:11:00  12:10:03 -00:00:57  12:11:00  12:10:39 -00:00:21  OK
 Hetmanska - Promienna 02        12:12:00  12:11:41 -00:00:19  12:12:00  12:12:01  00:00:01  OK
 Hetmanska - Marczukowska 02     12:13:00  12:12:37 -00:00:23  12:13:00  12:13:03  00:00:03  OK
 Jacka Kuronia 02                12:14:00  12:14:13  00:00:13  12:14:00  12:14:34  00:00:34  OK
 Jacka Kuronia - Zurawia 02      12:15:00  12:15:05  00:00:05  12:15:00  12:15:26  00:00:26  OK
 Jacka Kuronia . Plazowa 01      12:17:00  12:16:05 -00:00:55  12:17:00  12:16:41 -00:00:19  OK
 Plazowa . Dojnowska 02          12:19:00  12:17:44 -00:01:16  12:19:00  12:19:04  00:00:04  OK
 Plazowa . Pozioma 02            12:20:00  12:19:38 -00:00:22  12:20:00  12:19:59 -00:00:01  OK
 Plazowa . Ks. Suchowolca        12:22:00  12:21:23 -00:00:37  12:22:00  12:21:42 -00:00:18  OK
 Ks. Suchowolca - Cmentarz Dojl  12:24:00  12:23:14 -00:00:46  12:24:00  12:23:43 -00:00:17  OK
 Zabludowska - Zalesie           12:25:00  12:24:34 -00:00:26  12:25:00  12:24:53 -00:00:07  OK
 Stoczni Gdanskiej 01            12:26:00  12:25:50 -00:00:10  12:26:00  12:26:09  00:00:09  OK
 Logarytmiczna                   12:27:00  12:26:41 -00:00:19  12:27:00  12:27:03  00:00:03  OK
 STR. Kuriany PKS                12:28:00  12:27:30 -00:00:30  12:28:00  12:27:53 -00:00:07  OK
 Kuriany - Petla                 12:29:00  12:28:27 -00:00:33                                OK

Karta drogowa:
Uwagi:

Cubos4400 dodał notatkę do tego postu 16-01-2019 19:14:

zatwierdzam
10pkt

#7
Data kursu: 16.01.2019
Linia/Brygada/Zmiana: 9/8B
Autobus: #213
Kurs z: Grafiku
Screen autobusu po zakończonym kursie: https://zapodaj.net/032fae253ef95.png.html
Rozpiska przystanków
Kod:
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 P. K. Sienkiewicza - Ryska      13:42:00  13:41:25 -00:00:35  13:42:00  13:42:03  00:00:03  OK
 Wasilkowska . Traugutta         13:44:00  13:42:52 -00:01:08  13:44:00  13:44:06  00:00:06  OK
 Wysockiego - Raginisa           13:47:00  13:46:12 -00:00:48  13:47:00  13:46:42 -00:00:18  OK
 Wysockiego - Zgoda              13:48:00  13:47:57 -00:00:03  13:48:00  13:48:17  00:00:17  OK
 Wysockiego - Cmentarz Miejski   13:49:00  13:48:56 -00:00:04  13:49:00  13:49:22  00:00:22  OK
 Sw.M.M.Kolbego - Kosciol        13:50:00  13:49:57 -00:00:03  13:50:00  13:50:16  00:00:16  OK
 Sw.M.M.Kolbego - Raginisa       13:51:00  13:50:59 -00:00:01  13:51:00  13:51:19  00:00:19  OK
 Krzywoustnego - Raginisa        13:52:00  13:52:09  00:00:09  13:52:00  13:52:29  00:00:29  OK
 Wysockiego - Krzywoustnego      13:54:00  13:53:45 -00:00:15  13:54:00  13:54:04  00:00:04  OK
 Wysockiego - Silikaty           13:55:00  13:54:48 -00:00:12  13:55:00  13:55:08  00:00:08  OK
 Wysockiego - Petla              13:56:00  13:55:49 -00:00:11                                OK
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Wysockiego                                                    14:14:00  14:14:18  00:00:18  OK
 Wysockiego - Silikaty           14:15:00  14:14:58 -00:00:02  14:15:00  14:15:16  00:00:16  OK
 Krzywoustnego - Wysockiego      14:16:00  14:16:48  00:00:48  14:16:00  14:17:06  00:01:06  OK
 Raginisa - Kolbego              14:18:00  14:18:49  00:00:49  14:18:00  14:19:08  00:01:08  OK
 Sw.M.M.Kolbego - Gen.Grota-Row  14:19:00  14:19:50  00:00:50  14:19:00  14:20:11  00:01:11  OK
 Sw.M.M.Kolbego - Staffa         14:20:00  14:20:32  00:00:32  14:20:00  14:20:50  00:00:50  OK
 Wysockiego - Cmentarz Miejski   14:22:00  14:21:43 -00:00:17  14:22:00  14:22:12  00:00:12  OK
 Wysockiego - Pietrasze          14:23:00  14:23:15  00:00:15  14:23:00  14:23:44  00:00:44  OK
 Wasilkowska - Blekitna          14:25:00  14:24:26 -00:00:34  14:25:00  14:25:05  00:00:05  OK
 Wasilkowska . Andersa           14:27:00  14:26:12 -00:00:48  14:27:00  14:26:42 -00:00:18  OK
 P. K. Sienkiewicza - Ryska      14:29:00  14:28:23 -00:00:37  14:29:00  14:28:50 -00:00:10  OK
 Sienkiewicza . Ogrodowa         14:31:00  14:30:48 -00:00:12  14:31:00  14:31:11  00:00:11  OK
 al.Pilsudskiego . Rzeka Biala   14:33:00  14:32:53 -00:00:07  14:33:00  14:33:19  00:00:19  OK
 Pilsudskiego - Warynskiego      14:35:00  14:34:25 -00:00:35  14:35:00  14:34:50 -00:00:10  OK
 P. K. Pilsudskiego - Botaniczn  14:37:00  14:35:57 -00:01:03  14:37:00  14:37:05  00:00:05  OK
 Owsiana                         14:40:00  14:39:07 -00:00:53  14:40:00  14:39:32 -00:00:28  OK
 Antoniukowska . Narewska        14:41:00  14:39:53 -00:01:07  14:41:00  14:40:54 -00:00:06  OK
 Antoniukowska . Swietokrzyska   14:42:00  14:41:28 -00:00:32  14:42:00  14:41:52 -00:00:08  OK
 P. K. Antoniuk F. - Gajowa      14:43:00  14:43:06  00:00:06  14:43:00  14:43:26  00:00:26  OK
 Konstytucji 3 Maja - Cm.Sw.Roc  14:45:00  14:45:33  00:00:33  14:45:00  14:45:56  00:00:56  OK
 Konstytucji 3 Maja - Wysoki St  14:46:00  14:47:38  00:01:38  14:46:00  14:48:22  00:02:22  OK
 Swobodna                        14:48:00  14:48:50  00:00:50  14:48:00  14:49:12  00:01:12  OK
 Swobodna . Lagodna              14:49:00  14:50:41  00:01:41  14:49:00  14:51:02  00:02:02  OK
 Jarzebinowa                     14:51:00  14:51:34  00:00:34  14:51:00  14:51:53  00:00:53  OK
 Nadrzeczna                      14:52:00  14:52:07  00:00:07  14:52:00  14:52:25  00:00:25  OK
 Neptuna                         14:53:00  14:52:51 -00:00:09  14:53:00  14:53:18  00:00:18  OK
 Saturna                         14:54:00  14:53:31 -00:00:29  14:54:00  14:53:53 -00:00:07  OK
 Produkcyjna . PEUiM             14:56:00  14:54:38 -00:01:22  14:56:00  14:55:59 -00:00:01  OK
 Produkcyjna . Oczyszczalnia     14:57:00  14:56:32 -00:00:28  14:57:00  14:56:49 -00:00:11  OK
 Produkcyjna - Petla             14:58:00  14:57:07 -00:00:53                                OK

Karta drogowa:
Uwagi:

Cubos4400 dodał notatkę do tego postu 19-01-2019 13:09:

zatwierdzam
15pkt

#8
Data kursu: 21.01.2019
Linia/Brygada/Zmiana: 106/2
Autobus: #227
Kurs z: Grafiku
Screen autobusu po zakończonym kursie: https://zapodaj.net/b87b99e517697.png.html
Rozpiska przystanków
Kod:
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Zajezdnia KZK                                                 04:41:00  04:38:25 -00:02:35  Przed czasem
 Palacowa                        04:45:00  04:42:20 -00:02:40                                OK
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Palacowa                                                      04:45:00  04:45:17  00:00:17  OK
 al.Pilsudskiego . Rzeka Biala   04:47:00  04:45:59 -00:01:01  04:47:00  04:46:45 -00:00:15  OK
 Pilsudskiego - Warynskiego      04:49:00  04:47:57 -00:01:03  04:49:00  04:49:06  00:00:06  OK
 P. K. Pilsudskiego - Botaniczn  04:50:00  04:49:50 -00:00:10  04:50:00  04:50:35  00:00:35  OK
 Owsiana                         04:53:00  04:52:16 -00:00:44  04:53:00  04:52:44 -00:00:16  OK
 Antoniukowska . Narewska        04:54:00  04:53:36 -00:00:24  04:54:00  04:53:58 -00:00:02  OK
 Antoniukowska . Swietokrzyska   04:55:00  04:54:40 -00:00:20  04:55:00  04:55:16  00:00:16  OK
 P. K. Antoniuk F. - Gajowa      04:56:00  04:55:50 -00:00:10  04:56:00  04:56:10  00:00:10  OK
 Gen.J.Hallera                   04:58:00  04:56:51 -00:01:09  04:58:00  04:58:09  00:00:09  OK
 Jarzebinowa                     04:59:00  04:58:38 -00:00:22  04:59:00  04:58:58 -00:00:02  OK
 Nadrzeczna                                                    05:00:00  04:59:39 -00:00:21  OK
 Neptuna                         05:01:00  05:00:07 -00:00:53  05:01:00  05:01:04  00:00:04  OK
 Saturna                         05:02:00  05:01:18 -00:00:42  05:02:00  05:01:42 -00:00:18  OK
 Produkcyjna . PEUiM             05:04:00  05:03:47 -00:00:13  05:04:00  05:04:05  00:00:05  OK
 Produkcyjna . Oczyszczalnia     05:05:00  05:04:37 -00:00:23  05:05:00  05:04:55 -00:00:05  OK
 Produkcyjna                     05:06:00  05:05:50 -00:00:10  05:06:00  05:06:06  00:00:06  OK
 Produkcyjna . Kaszmirowa 01     05:07:00  05:06:24 -00:00:36  05:07:00  05:06:44 -00:00:16  OK
 Fasty . Kolonia                 05:08:00  05:07:40 -00:00:20  05:08:00  05:08:00  00:00:00  OK
 Dobrzyniewo Fabryczne . Polna   05:10:00  05:10:04  00:00:04  05:10:00  05:10:37  00:00:37  OK
 Dobrzyniewo Fabryczne           05:11:00  05:11:02  00:00:02  05:11:00  05:11:19  00:00:19  OK
 Dobrzyniewo Fabryczne . Krolew                                05:13:00  05:13:00  00:00:00  OK
 Ogrodniki                       05:15:00  05:13:56 -00:01:04  05:15:00  05:14:38 -00:00:22  OK
 Dobrzyniewo Koscielne           05:17:00  05:15:22 -00:01:38  05:17:00  05:16:43 -00:00:17  OK
 Dobrzyniewo Duze                05:20:00  05:18:07 -00:01:53  05:20:00  05:20:03  00:00:03  OK
 Dobrzyniewo Duze . Urzad Gminy                                05:21:00  05:21:06  00:00:06  OK
 Dobrzyniewo Duze . Bialostocka                                05:22:00  05:21:50 -00:00:10  OK
 Dobrzyniewo Duze . GCK          05:23:00  05:22:17 -00:00:43  05:23:00  05:22:40 -00:00:20  OK
 Dobrzyniewo Duze . Sklep        05:24:00  05:22:57 -00:01:03  05:24:00  05:23:59 -00:00:01  OK
 Dobrzyniewo Duze . Szkola       05:26:00  05:25:23 -00:00:37  05:26:00  05:25:41 -00:00:19  OK
 Gnila 1                                                       05:27:00  05:26:42 -00:00:18  OK
 Gnila 2                         05:28:00  05:27:06 -00:00:54  05:28:00  05:28:02  00:00:02  OK
 Gnila 3                                                       05:29:00  05:28:28 -00:00:32  OK
 Gnila . Kolonia                 05:30:00  05:29:07 -00:00:53  05:30:00  05:30:03  00:00:03  OK
 Pogorzalki . Kosciol            05:31:00  05:30:33 -00:00:27  05:31:00  05:30:50 -00:00:10  OK
 Pogorzalki Klub                 05:32:00  05:31:19 -00:00:41  05:32:00  05:31:42 -00:00:18  OK
 Pogorzalki . Kolonia                                          05:33:00  05:32:33 -00:00:27  OK
 Borsukowka 01                   05:35:00  05:34:17 -00:00:43                                OK
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Borsukowka                                                    05:38:00  05:38:04  00:00:04  OK
 Pogorzalki . Kolonia            05:41:00  05:39:46 -00:01:14  05:41:00  05:41:04  00:00:04  OK
 Pogorzalki Klub                 05:42:00  05:41:50 -00:00:10  05:42:00  05:42:15  00:00:15  OK
 Pogorzalki . Kosciol            05:43:00  05:42:44 -00:00:16  05:43:00  05:43:02  00:00:02  OK
 Gnila . Kolonia                 05:45:00  05:44:41 -00:00:19  05:45:00  05:45:02  00:00:02  OK
 Gnila Laski                     05:46:00  05:45:34 -00:00:26  05:46:00  05:45:55 -00:00:05  OK
 Gnila 2                         05:47:00  05:46:26 -00:00:34  05:47:00  05:46:49 -00:00:11  OK
 Gnila 1                         05:48:00  05:47:05 -00:00:55  05:48:00  05:47:39 -00:00:21  OK
 Dobrzyniewo Duze . Kolonia      05:49:00  05:48:38 -00:00:22  05:49:00  05:48:57 -00:00:03  OK
 Dobrzyniewo Duze . Sklep        05:51:00  05:50:18 -00:00:42  05:51:00  05:50:47 -00:00:13  OK
 Dobrzyniewo Duze . GCK          05:52:00  05:51:16 -00:00:44  05:52:00  05:51:42 -00:00:18  OK
 Dobrzyniewo Duze . Bialostocka  05:53:00  05:52:03 -00:00:57  05:53:00  05:53:26  00:00:26  OK
 Dobrzyniewo Duze . Urzad Gminy  05:54:00  05:54:05  00:00:05  05:54:00  05:54:34  00:00:34  OK
 Dobrzyniewo Duze . Cegielnia    05:55:00  05:55:14  00:00:14  05:55:00  05:55:36  00:00:36  OK
 Dobrzyniewo Koscielne           05:57:00  05:56:44 -00:00:16  05:57:00  05:57:07  00:00:07  OK
 Ogrodniki                       05:59:00  05:58:07 -00:00:53  05:59:00  05:58:31 -00:00:29  OK
 Dobrzyniewo Fabryczne . Krolew  06:00:00  05:59:24 -00:00:36  06:00:00  05:59:49 -00:00:11  OK
 Dobrzyniewo Fabryczne           06:01:00  06:00:23 -00:00:37  06:01:00  06:00:50 -00:00:10  OK
 Fasty . Dobrzyniewska           06:03:00  06:02:50 -00:00:10  06:03:00  06:03:11  00:00:11  OK
 Produkcyjna . Kaszmirowa        06:05:00  06:04:15 -00:00:45  06:05:00  06:04:39 -00:00:21  OK
 Produkcyjna                     06:06:00  06:04:57 -00:01:03  06:06:00  06:06:07  00:00:07  OK
 Produkcyjna . Oczyszczalnia     06:07:00  06:06:25 -00:00:35  06:07:00  06:06:44 -00:00:16  OK
 Produkcyjna . PEUiM             06:08:00  06:07:06 -00:00:54  06:08:00  06:07:42 -00:00:18  OK
 Produkcyjna . Gen.Maczka        06:09:00  06:07:59 -00:01:01  06:09:00  06:08:59 -00:00:01  OK
 Produkcyjna . Gen. Kleeberga    06:10:00  06:09:35 -00:00:25  06:10:00  06:09:54 -00:00:06  OK
 Bacieczki                                                     06:11:00  06:10:46 -00:00:14  OK
 Swobodna                        06:12:00  06:11:22 -00:00:38  06:12:00  06:12:19  00:00:19  OK
 Antoniuk F. - Konstytucji 3 Ma  06:13:00  06:13:45  00:00:45  06:13:00  06:14:14  00:01:14  OK
 Antoniuk Fabryczny . Ogrodnicz  06:14:00  06:15:51  00:01:51  06:14:00  06:16:15  00:02:15  OK
 Antoniukowska . Wierzbowa       06:16:00  06:17:04  00:01:04  06:16:00  06:17:36  00:01:36  OK
 Knyszynska                      06:17:00  06:18:35  00:01:35  06:17:00  06:18:59  00:01:59  OK
 Kolejowa . Dworzec PKP                                        06:19:00  06:20:40  00:01:40  OK
 P. K. Pilsudskiego - Pl.Niepod  06:22:00  06:23:11  00:01:11  06:22:00  06:23:32  00:01:32  OK
 Pilsudskiego - Czestochowska    06:23:00  06:24:19  00:01:19  06:23:00  06:24:39  00:01:39  OK
 Pilsudskiego - Sienkiewicza     06:25:00  06:26:13  00:01:13  06:25:00  06:26:43  00:01:43  OK
 Pilsudskiego - Palacowa         06:26:00  06:27:30  00:01:30                                OK

Karta drogowa:
Uwagi:

MiBi3 dodał notatkę do tego postu 22-01-2019 21:59:

Zatwierdzone
27,5pkt.

#9
Data kursu: 23.01.2019
Linia/Brygada/Zmiana: 1/7A
Autobus: #217
Kurs z: Grafiku
Screen autobusu po zakończonym kursie: https://zapodaj.net/7a59142460f97.png.html
Rozpiska przystanków
Kod:
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Zajezdnia KZK                                                 05:41:00  05:40:30 -00:00:30  OK
 Hetmanska - Gruntowa 02                                       05:43:00  05:43:02  00:00:02  OK
 Hetmanska - Promienna 02                                      05:44:00  05:43:36 -00:00:24  OK
 Hetmanska - Marczukowska 02     05:45:00  05:44:09 -00:00:51  05:45:00  05:44:42 -00:00:18  OK
 Witosa . Skrajna                                              05:46:00  05:46:13  00:00:13  OK
 Witosa . Pawilon                                              05:47:00  05:47:41  00:00:41  OK
 P. K. Sikorskiego . Cerkiew Zm  05:49:00  05:48:09 -00:00:51  05:49:00  05:48:39 -00:00:21  OK
 Sikorskiego . Bat.Chlopskich    05:50:00  05:49:17 -00:00:43  05:50:00  05:49:42 -00:00:18  OK
 Sikorskiego . Hetmanska         05:51:00  05:50:55 -00:00:05  05:51:00  05:51:14  00:00:14  OK
 Sikorskiego . Jagiellonska 01   05:53:00  05:52:03 -00:00:57  05:53:00  05:52:58 -00:00:02  OK
 Sikorskiego . Sloneczny Stok    05:54:00  05:53:27 -00:00:33                                OK
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Sikorskiego . Petla                                           05:57:00  05:57:07  00:00:07  OK
 Sikorskiego . Jagiellonska 02   05:58:00  05:57:28 -00:00:32  05:58:00  05:58:18  00:00:18  OK
 Sikorskiego . Gruntowa          05:59:00  05:58:46 -00:00:14  05:59:00  05:59:05  00:00:05  OK
 P. K. Sikorskiego . Upalna      06:00:00  05:59:41 -00:00:19  06:00:00  06:00:00  00:00:00  OK
 Sikorskiego . Pawilon           06:01:00  06:00:29 -00:00:31  06:01:00  06:00:55 -00:00:05  OK
 Witosa - Przychodnia            06:03:00  06:01:27 -00:01:33  06:03:00  06:03:09  00:00:09  OK
 Witosa - Osiedle                06:04:00  06:03:38 -00:00:22  06:04:00  06:03:57 -00:00:03  OK
 Hetmanska - Marczukowska 01                                   06:06:00  06:05:45 -00:00:15  OK
 Hetmanska - Promienna 01        06:07:00  06:06:15 -00:00:45  06:07:00  06:06:42 -00:00:18  OK
 Hetmanska - Gruntowa 01         06:08:00  06:07:24 -00:00:36  06:08:00  06:07:45 -00:00:15  OK
 Piastowska - Jurowiecka 01      06:10:00  06:09:45 -00:00:15  06:10:00  06:10:01  00:00:01  OK
 P. K. Piastowska rondo 02       06:11:00  06:10:46 -00:00:14  06:11:00  06:11:06  00:00:06  OK
 Piastowska - Chrobrego 01       06:12:00  06:11:34 -00:00:26  06:12:00  06:11:54 -00:00:06  OK
 Piastowska . Kosciol            06:13:00  06:12:31 -00:00:29  06:13:00  06:12:54 -00:00:06  OK
 Plac NZS                        06:15:00  06:14:04 -00:00:56  06:15:00  06:14:39 -00:00:21  OK
 Branickiego - Urzad Miejski     06:17:00  06:15:28 -00:01:32  06:17:00  06:17:05  00:00:05  OK
 P. K. Branickiego - Milosza     06:18:00  06:17:39 -00:00:21  06:18:00  06:18:01  00:00:01  OK
 Branickiego Swietojanska        06:19:00  06:18:33 -00:00:27  06:19:00  06:18:55 -00:00:05  OK
 Swietojanska                    06:21:00  06:20:02 -00:00:58  06:21:00  06:20:39 -00:00:21  OK
 Kawaleryjska . Uniwersytet Muz  06:23:00  06:21:22 -00:01:38  06:23:00  06:23:05  00:00:05  OK
 Kawaleryjska . Bazar            06:24:00  06:23:40 -00:00:20  06:24:00  06:24:01  00:00:01  OK
 Poleska - Boh.M.Cassino         06:27:00  06:27:52  00:00:52  06:27:00  06:28:13  00:01:13  OK
 Baranowicka Chlodnia 01         06:29:00  06:28:58 -00:00:02  06:29:00  06:29:18  00:00:18  OK
 Zascianki 02                    06:30:00  06:29:45 -00:00:15  06:30:00  06:30:08  00:00:08  OK
 Gen. Sulika                     06:31:00  06:30:34 -00:00:26  06:31:00  06:31:00  00:00:00  OK
 Zascianki Cerkiew 02            06:32:00  06:32:15  00:00:15  06:32:00  06:32:37  00:00:37  OK
 Zascianki Uslugowa              06:33:00  06:33:23  00:00:23  06:33:00  06:33:43  00:00:43  OK
 Zascianki Stacja Paliw 02       06:34:00  06:34:23  00:00:23  06:34:00  06:34:40  00:00:40  OK
 Sobolewo Rondo                  06:36:00  06:35:37 -00:00:23  06:36:00  06:35:55 -00:00:05  OK
 Sobolewo Bociania               06:37:00  06:36:33 -00:00:27  06:37:00  06:36:51 -00:00:09  OK
 Sobolewo Niedzwiedzia           06:38:00  06:37:40 -00:00:20  06:38:00  06:38:02  00:00:02  OK
 Grabowka Pomnik                 06:39:00  06:38:34 -00:00:26                                OK
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Grabowka Mniszkowa                                            06:54:00  06:54:40  00:00:40  OK
 Grabowka Macierzankowa          06:55:00  06:55:05  00:00:05  06:55:00  06:55:25  00:00:25  OK
 Grabowka Jezynowa               06:56:00  06:55:59 -00:00:01  06:56:00  06:56:27  00:00:27  OK
 Grabowka Rondo                  06:58:00  06:57:29 -00:00:31  06:58:00  06:58:02  00:00:02  OK
 Zascianki Stacja Paliw 01       06:59:00  06:58:43 -00:00:17  06:59:00  06:59:04  00:00:04  OK
 Zascianki Afrykanska            07:00:00  06:59:57 -00:00:03  07:00:00  07:00:17  00:00:17  OK
 Zascianki Cerkiew 01            07:01:00  07:01:06  00:00:06  07:01:00  07:01:34  00:00:34  OK
 Zascianki 01                    07:03:00  07:03:26  00:00:26  07:03:00  07:03:52  00:00:52  OK
 Baranowicka Chlodnia 01         07:04:00  07:04:13  00:00:13  07:04:00  07:04:32  00:00:32  OK
 Poleska - Wiadukt               07:06:00  07:09:08  00:03:08  07:06:00  07:09:27  00:03:27  SpóYnienie
 Kawaleryjska . Bazar            07:08:00  07:10:47  00:02:47  07:08:00  07:11:09  00:03:09  OK
 Kawaleryjska . Uniwersytet Muz  07:09:00  07:11:53  00:02:53  07:09:00  07:12:15  00:03:15  OK
 Swietojanska Galeria Alfa       07:11:00  07:13:00  00:02:00  07:11:00  07:13:27  00:02:27  OK
 Branickiego Swietojanska        07:13:00  07:13:58  00:00:58  07:13:00  07:14:23  00:01:23  OK
 Branickiego - Automobilklub     07:14:00  07:14:48  00:00:48  07:14:00  07:15:12  00:01:12  OK
 P. K. Branickiego - Urzad Miej  07:15:00  07:16:11  00:01:11  07:15:00  07:16:32  00:01:32  OK
 Plac NZS                        07:16:00  07:17:32  00:01:32  07:16:00  07:17:54  00:01:54  OK
 Piastowska . Bialostocki Teatr  07:18:00  07:18:42  00:00:42  07:18:00  07:19:01  00:01:01  OK
 Piastowska - Chrobrego 02       07:19:00  07:19:28  00:00:28  07:19:00  07:19:50  00:00:50  OK
 P. K. Piastowska rondo 01       07:20:00  07:20:30  00:00:30  07:20:00  07:20:58  00:00:58  OK
 Piastowska - Jurowiecka 02      07:21:00  07:21:29  00:00:29  07:21:00  07:21:50  00:00:50  OK
 Hetmanska - Gruntowa 02         07:23:00  07:22:53 -00:00:07  07:23:00  07:23:16  00:00:16  OK
 Hetmanska - Promienna 02        07:24:00  07:23:43 -00:00:17  07:24:00  07:24:09  00:00:09  OK
 Hetmanska - Marczukowska 02     07:25:00  07:24:40 -00:00:20  07:25:00  07:25:05  00:00:05  OK
 Witosa . Skrajna                07:27:00  07:26:13 -00:00:47  07:27:00  07:26:34 -00:00:26  OK
 Witosa . Pawilon                07:28:00  07:27:01 -00:00:59  07:28:00  07:28:33  00:00:33  OK
 P. K. Sikorskiego . Cerkiew Zm  07:30:00  07:29:00 -00:01:00  07:30:00  07:29:38 -00:00:22  OK
 Sikorskiego . Bat.Chlopskich    07:31:00  07:30:07 -00:00:53  07:31:00  07:30:45 -00:00:15  OK
 Sikorskiego . Hetmanska         07:32:00  07:31:28 -00:00:32  07:32:00  07:31:47 -00:00:13  OK
 Sikorskiego . Jagiellonska 01   07:34:00  07:32:14 -00:01:46  07:34:00  07:34:03  00:00:03  OK
 Sikorskiego . Sloneczny Stok    07:35:00  07:34:32 -00:00:28                                OK
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Sikorskiego . Petla                                           07:49:00  07:49:02  00:00:02  OK
 Sikorskiego . Jagiellonska 02   07:50:00  07:49:25 -00:00:35  07:50:00  07:50:07  00:00:07  OK
 Sikorskiego . Gruntowa          07:51:00  07:50:34 -00:00:26  07:51:00  07:50:57 -00:00:03  OK
 P. K. Sikorskiego . Upalna      07:52:00  07:51:38 -00:00:22  07:52:00  07:52:00  00:00:00  OK
 Sikorskiego . Pawilon           07:53:00  07:52:28 -00:00:32  07:53:00  07:52:48 -00:00:12  OK
 Witosa - Przychodnia            07:55:00  07:53:18 -00:01:42  07:55:00  07:55:08  00:00:08  OK
 Witosa - Osiedle                07:56:00  07:55:38 -00:00:22  07:56:00  07:55:57 -00:00:03  OK
 Hetmanska - Marczukowska 01     07:58:00  07:57:50 -00:00:10  07:58:00  07:58:07  00:00:07  OK
 Hetmanska - Promienna 01        07:59:00  07:58:34 -00:00:26  07:59:00  07:58:55 -00:00:05  OK
 Hetmanska - Gruntowa 01         08:00:00  07:59:27 -00:00:33  08:00:00  07:59:51 -00:00:09  OK
 Piastowska - Jurowiecka 01      08:02:00  08:00:47 -00:01:13  08:02:00  08:02:08  00:00:08  OK
 P. K. Piastowska rondo 02       08:03:00  08:02:58 -00:00:02  08:03:00  08:03:16  00:00:16  OK
 Piastowska - Chrobrego 01       08:04:00  08:03:48 -00:00:12  08:04:00  08:04:08  00:00:08  OK
 Piastowska . Kosciol            08:05:00  08:04:45 -00:00:15  08:05:00  08:05:08  00:00:08  OK
 Plac NZS                        08:07:00  08:06:15 -00:00:45  08:07:00  08:06:50 -00:00:10  OK
 Branickiego - Urzad Miejski     08:09:00  08:07:42 -00:01:18  08:09:00  08:09:08  00:00:08  OK
 P. K. Branickiego - Milosza     08:10:00  08:09:41 -00:00:19  08:10:00  08:10:06  00:00:06  OK
 Branickiego Swietojanska        08:11:00  08:10:36 -00:00:24  08:11:00  08:11:03  00:00:03  OK
 Swietojanska                    08:13:00  08:12:14 -00:00:46  08:13:00  08:12:43 -00:00:17  OK
 Kawaleryjska . Uniwersytet Muz  08:15:00  08:13:23 -00:01:37  08:15:00  08:15:07  00:00:07  OK
 Kawaleryjska . Bazar            08:16:00  08:15:41 -00:00:19  08:16:00  08:16:02  00:00:02  OK
 Poleska - Boh.M.Cassino         08:19:00  08:20:03  00:01:03  08:19:00  08:20:30  00:01:30  OK
 Baranowicka Chlodnia 01         08:21:00  08:21:18  00:00:18  08:21:00  08:21:39  00:00:39  OK
 Zascianki 02                    08:22:00  08:22:05  00:00:05  08:22:00  08:22:28  00:00:28  OK
 Gen. Sulika                     08:23:00  08:23:03  00:00:03  08:23:00  08:23:23  00:00:23  OK
 Zascianki Cerkiew 02            08:24:00  08:24:43  00:00:43  08:24:00  08:25:06  00:01:06  OK
 Zascianki Uslugowa              08:25:00  08:25:48  00:00:48  08:25:00  08:26:10  00:01:10  OK
 Zascianki Stacja Paliw 02       08:26:00  08:26:51  00:00:51  08:26:00  08:27:10  00:01:10  OK
 Grabowka Szosa Baranowicka      08:27:00  08:28:06  00:01:06  08:27:00  08:28:30  00:01:30  OK
 Grabowka Leszczynowa            08:28:00  08:28:49  00:00:49  08:28:00  08:29:12  00:01:12  OK
 Grabowka Orzechowa              08:29:00  08:29:24  00:00:24  08:29:00  08:29:43  00:00:43  OK
 Grabowka Malinowa               08:30:00  08:30:08  00:00:08                                OK

Karta drogowa:
Uwagi:

MiBi3 dodał notatkę do tego postu 25-01-2019 16:41:

Zatwierdzone
40pkt.

#10
Data kursu: 28.01.2019
Linia/Brygada/Zmiana: 101/2B
Autobus: #126
Kurs z: Grafiku
Screen autobusu po zakończonym kursie: https://zapodaj.net/6966a735733b3.png.html
Rozpiska przystanków
Kod:
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 P. K. Piastowska rondo 02       11:57:00  11:56:35 -00:00:25  11:57:00  11:57:08  00:00:08  OK
 Piastowska - Chrobrego 01                                     11:58:00  11:57:48 -00:00:12  OK
 Piastowska . Kosciol                                          11:59:00  11:58:41 -00:00:19  OK
 Plac NZS                        12:01:00  11:59:47 -00:01:13                                OK
=======================================================================================================
Rozkład jazdy dla biężącej podróży
=======================================================================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 Przyjazd  Przyjazd  Przyjazd  Odjazd   Odjazd   Odjazd
 Nazwa przystanku               Planowy  Faktyczny  Różnica  Planowy  Faktyczny  Różnica  Status
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Plac NZS                                                      12:04:00  12:04:18  00:00:18  OK
 Piastowska . Bialostocki Teatr  12:06:00  12:05:17 -00:00:43  12:06:00  12:05:40 -00:00:20  OK
 Piastowska - Chrobrego 02       12:07:00  12:06:14 -00:00:46  12:07:00  12:06:38 -00:00:22  OK
 P. K. Piastowska rondo 01       12:08:00  12:07:36 -00:00:24  12:08:00  12:07:59 -00:00:01  OK
 Piastowska - Jurowiecka 02      12:09:00  12:08:37 -00:00:23  12:09:00  12:08:55 -00:00:05  OK
 Hetmanska - Gruntowa 02         12:11:00  12:10:06 -00:00:54  12:11:00  12:10:41 -00:00:19  OK
 Hetmanska - Promienna 02        12:12:00  12:11:48 -00:00:12  12:12:00  12:12:07  00:00:07  OK
 Hetmanska - Marczukowska 02     12:13:00  12:12:44 -00:00:16  12:13:00  12:13:04  00:00:04  OK
 Jacka Kuronia 02                12:14:00  12:14:15  00:00:15  12:14:00  12:14:34  00:00:34  OK
 Jacka Kuronia - Zurawia 02      12:15:00  12:15:13  00:00:13  12:15:00  12:15:30  00:00:30  OK
 Jacka Kuronia . Plazowa 01      12:17:00  12:16:02 -00:00:58  12:17:00  12:17:03  00:00:03  OK
 Plazowa . Dojnowska 02          12:19:00  12:18:06 -00:00:54  12:19:00  12:19:05  00:00:05  OK
 Plazowa . Pozioma 02            12:20:00  12:19:53 -00:00:07  12:20:00  12:20:13  00:00:13  OK
 Plazowa . Ks. Suchowolca        12:22:00  12:21:46 -00:00:14  12:22:00  12:22:09  00:00:09  OK
 Ks. Suchowolca - Cmentarz Dojl  12:24:00  12:23:43 -00:00:17  12:24:00  12:24:03  00:00:03  OK
 Zabludowska - Zalesie           12:25:00  12:24:56 -00:00:04  12:25:00  12:25:15  00:00:15  OK
 Stoczni Gdanskiej 01            12:26:00  12:26:09  00:00:09  12:26:00  12:26:29  00:00:29  OK
 Logarytmiczna                   12:27:00  12:27:00  00:00:00  12:27:00  12:27:20  00:00:20  OK
 STR. Kuriany PKS                12:28:00  12:27:46 -00:00:14  12:28:00  12:28:08  00:00:08  OK
 Kuriany - Petla                 12:29:00  12:28:41 -00:00:19                                OK

Karta drogowa:
Uwagi:

Grzesiek dodał notatkę do tego postu 03-02-2019 22:12:

zatwierdzam
10pkt

-10 pkt za zaległy raport z dnia: 30.01

Zamknięty 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości