Zamknięty 
Rekrutacja i jej zasady
#1
Dział Kadr vBKM informuje, że od dnia 01.03.2019 wchodzi w życie nowy system rekrutacji do firmy.
  • Wprowadza się dwuczęściowy system rekrutacji do firmy - pierwszą część stanowić będzie wniosek o pracę w firmie, drugą część - głosowanie Działu Kadr.
  • Wprowadza się punktację rekrutacyjną - będzie ona obowiązywała przy każdej z części rekrutacji. Zdobyć będzie można maksymalnie 80 punktów (40 punktów za wniosek i 40 punktów za głosowanie Działu Kadr). Aby dostać się do firmy, należy zdobyć 65 punktów, co w przeliczeniu daje 81%.
  • W całości likwiduje się rozmowy kwalifikacyjne - zostaną one zastąpione przez system składania wniosków o pracę w firmie w formularzu Google Docs
  • Zmienia się nazwę i zapis 1. punktu FAQ firmy - od piątku punkt nazywać się będzie "Rekrutacja", zaś dotychczas obowiązującą treść punktu dotyczącą składania podań zmienia się na następującą: "Po spełnieniu wymogów podanych powyżej, należy złożyć wniosek o przyjęcie do firmy dostępny w linku podanym w wątku Rekrutacje. Następnie czekamy 48 godzin, aż Dział Kadr rozpatrzy wniosek. W ciągu upływu wyznaczonego czasu, kadrowy (dyżurujący danego dnia) napisze pisemną informację poprzez system PW o pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu podania z informacją o wyniku punktowym i procentowym. Każde pytanie nalegające na przyspieszenie terminu oceny wniosku wiąże się z utratą 10 punktów rekrutacyjnych.
  • Konta dla nowo zatrudnionych - konta zakładane będą po zakończonej rekrutacji i jej pozytywnym wyniku.
Zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości