Zamknięty 
Wznowienie funkcjonowania forum
#1
OGŁOSZENIE

Mamy dla was radosną nowinę, po dłuższym czasie przestoju WZNAWIAMY rekrutację z dniem 10.06.2019r. Wszystko dostępne jest wątku REKRUTACJE. Nowością wraz ze wznowieniem rekrutacji jest zmiana przebiegu procesu rekrutacyjnego – od teraz nie zakładacie sami kont, dokonywane jest to po pozytywnym przejściu rekrutacji. Zmiana jest spowodowana walką z botami, multikontami, oraz innymi nieuczciwymi zachowaniami. 

W kwestii awansów:
1.      Osoby ubiegające się o awans z rangi DK na ZK -> Tu się nic nie zmienia
2.      Osoby ubiegające się o awans z rang K na DK oraz PK na K -> Osobom, którym przedawnił się okres awansu, dostaną go 10.06.2019r. Natomiast reszta zostanie awansowana zgodnie z terminem z uchyleniem progów punktowych.

Ostatnią kwestią jest sprawa z punktami i podliczeniem kwartalnym. Podczas awarii wykonywanie kursów przebiegało bez zarzutów i wypracowane punkty nie przepadły ani nie przepadną. Start okresu podliczenia kwartalnego datowany będzie na dzień awarii forum (06.05.2019r.) Punkty, które wypracowaliście zostaną w postaci postu wstawione do waszego wątku z raportami jako oddzielny post i będą normalnie liczone w podliczeniu kwartalnym.

Wraz ze wznowieniem działania forum dostępne są dla Was nowe firmowe modele, wszystko czeka w dziale DOWNLOAD!  Za wszelkie utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

Czas teraz na podziękowania dla osób, bez których forum by nie powróciło:
·        Piotr88010
·        Bartłomiej
·        Maciu
·        kapsel4
·        Pabu
·        Stanisław
·        Klocek
·        pmichalp
·        Kacper
·        Nikos120403
·        mkcafe14
·        mdmdnd
·        Banan
·        Anakin1000
·        oraz wszystkim pracownikom, który wytrwali i nie opuścili firmy w trudnym okresie.
Zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości